Geleceği Dizayn
Ediyoruz

Makinelere özel uygun fiyatlı, PCB baskı devre, Elektronik kart üretim ve yazılım imkanı sunuyoruz. Bunun yanında otomasyon sistemiyle entegre mobil uygulama ve Iot Teknolojisini geliştiriyoruz.

Hemen Başla

Elektronik Kart Tasarımı

Yeni nesil devre teknolojisi

HMI Ekran Yazılımları

Nextion ekran yazılımı

Otomasyon Sistemi 

Endüstriyel Akıllı Sistemler

Android & Ios Uygulama

Devreyle haberleşen uygulama

PCB Tasarımı & Yazılım

Her alana uygun kompakt tasarımlı elektronik devre ve elektronik kart üretiyoruz.  Mobil uygulama üzerinden tamamen kendine ait haberleşmesi olan bulut tabanlı sistemler geliştiriyoruz. Fabrikanızı, evinizi veya ofisinizi akıllı hale çeviriyoruz. Antalya Teknokent bünyesinde elektronik kart tasarımı yapıyoruz.

Devre Tasarımı & Hmi Ekran & Mobil Uygulama & Elektronik Kart Tasarımı

Fabrikalar ve üretim tesislerinde kullanılan elektronik sistemlerin yetersizliği yeni ihtiyaçları ortaya çıkardı. Gelişmiş makinalar için sadece elektronik devre ve kart tasarımı değil aynı zamanda uzaktan kontrol için sisteminize entegre çalışan mobil uygulama hizmeti de sunuyoruz.

 

Projelerimiz

Elektronik Kart Tasarımı Yapıyoruz

Antalya ve Akdeniz Bölgesinde geliştirdiğimiz Elektronik kart, devre, Pcb üretimi ve endüstriyel otomasyon sistemleri sayesinde yüzlerce işletmeye ilham kaynağı oluyoruz.  Autoronics tam anlamıyla bir sistem yapısı kurar. Sizlere güvenilir ve hızlı bir ürün geliştirme imkanı sunuyoruz. Nesnelerin interneti, yapay zeka, görüntü işleme teknikleri ve gömülü sistem teknolojisi gibi araçları kullanarak sizlere yeni nesil bir sistem tasarımı sunuyoruz.

Ekibimizi Tanıyın     Çalışma Modelimiz

Ne Sunuyoruz?

Firmalara ve Makinelere Özel Elektronik Kart Tasarımı ve Yazılım Sistemleri Üretiyoruz.

Elektronik DEVRE tasarımı

İşletmelere ve makinelere özel Antalya elektronik devre tasarımı yapıyoruz.

Tasarruf sağlıyoruz

Uygun fiyatlı ve kaliteli donanım ve yazılım sistemi üreterek sanayicilerimize destek oluyoruz. makineyeözel kart 

teknolojik iş geliştirme

Sadece üretim değil aynı zamanda işinizi teknolojik açıdan geliştiriyoruz.

endüstriyel otomasyon Sistemi

Endüstride kullanılan makineleri akıllı hale getiriyor ve mobil telefonlarla haberleştiriyoruz.

Yazılım Sorununa Çözüm Oluyoruz

Sürekli değişen kartlara ve yazılımlara son verin. Size kalıcı ve etkili bir sistem sunuyoruz. Makineye özel devre tasarımı, pcb kart üretimi ve entegre çalışan web yazılımı sayesinde tam sistem bir çözüm üretiyoruz. Teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Kredi Kartıyla Kolay Ödeme Sistemi

Cihazınızda müşterilerinizin kolay, rahat ve anında nakitsiz işlemler yapmasını mı istiyorsunuz? elektronik kartlarınızın uzaktan ödeme sistemini tasarlıyoruz.

Daha Fazla
Akıllı Cüzdan

Self servis ödeme teknolojimiz, cüzdan özelliğini kullanarak otomasyon sistemlerinde müşterilerinize kolay bir ödeme yapısı sunar. Müşterilerinize sunulan ödeme sistemi sayesinde kolay ödeme alın

Daha Fazla
Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu

Müşterileriniz işlerini kolaylaştırmak için buradayız. Rehberliğimiz, uzmanlığımız ve bilgimizle IOT elektronik devreler için en iyi açık ödeme çözümünü sunuyoruz

Daha Fazla
 Büyük Fırsat
Yeni Bir İş Fırsatı

Endüstrisinde 4.0' da meydana gelen tüm gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Son aylarda ve yıllarda tasarım ve teknolojiden ödeme sistemlerine kadar çok şey değişti.  Siz de bu ağın bir parçası olun ve bize ulaşın.

Daha Fazla

Gsm & Wifi Sensör ve Röle Kartı

Geliştirmiş olduğumuz kartlar nesnelerin interneti projelerine uygun bir yapıdadır. Uzaktan haberleşmek istediğiniz makinelerinize uygun sistemi sayesinde ister motorlarınızı kontrol edin, isterseniz sensör verilerini toplayın. Üzerinde kurulu Wifi, Gsm ve Bluetooth sayesinde makinelerinizi heryerden yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edin

Referanslarımız