Hakkımızda

Autoronics ekibi, sıfırdan yeni bir ürün geliştirme, Ar-Ge'de gerçek çözümler ve teknoloji alanındaki en zor mühendislik problemlerini çözmek için kuruldu. Elektronik Yazılım Teknolojileri konusunda kendini geliştirdi.

İşimizi mutluluk duyarak yapıyoruz müşterilerimize en iyi hizmet vizyonumuzu oluşturuyor. Prototip aşamasında inovasyon ve fikir oluşturmanın yanı sıra ürün geliştiriyor ve işletmelerin dijital dönüşümü için çözümler üretiyoruz. Öyleyse başlayalım ve birlikte daha iyi bir gelecek ve daha teknolojik ürünler geliştirelim. Sadece ticari açıdan değil ülkemizdeki teknoloji devrimine destek olmak istiyoruz. Ekip olarak tüm enerjimizle ülkemizin gelişmesine ve ülkemizdeki işletmelerimizin iyileşmesine katkı sunmak istiyoruz.

Sensör Kontrol Devresi

Deneyimli ve alanında uzman mühendis kadrosuyla elektronik ve yazılım tabanlı çalışan teknolojik sistemlere ücretsiz danışmanlık ve üretim hizmeti sunuyoruz.


Elektronik Kart Tasarımı & Devre Tasarımı

Siz hayal edin robotları hayatınıza getirelim. Elektronik yazılımsal sistemler,internet haberleşme teknolojileriyle, otomasyon sistemi ve mekatronik sistemler geliştiriyor ve üretiyoruz.


Üretimden ve Zamandan Tasarruf Sağlıyoruz

Hızlı ve güvenilir yazılım ve donanım geliştirme teknikleri sayesinde ekonomik bir şekilde ticarileşmenize yardımcı oluyoruz.


Misyonumuz

Bilimsel ve teknolojik alt yapısı sayesinde kendini yenileyen ve geliştiren bir ekiple dürüst, sürekli ve güvenilir teknolojik hizmetler sunuyoruz


Elektronik Yazılım Sistemleri

Yenilikçi ve gelişen teknolojik sistemler, hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Bu imkanlar, yazılım ve donanım geliştirme zamanının ve maliyetinin azalmasına yardımcı oldu. Sizlere güvenilir ve hızlı bir ürün geliştirme imkanı sunuyoruz. Nesnelerin interneti, yapay zeka, görüntü işleme teknikleri ve gömülü sistem teknolojisi gibi araçları kullanarak sizlere yeni nesil bir sistem tasarımı sunuyoruz.


Uzaktan Kontrol Sensör ve Motor Devreleri

IoT, bu günlerde hızlı büyüyen teknolojilerden biri haline geldi. IoT kolay bir şekilde tanımlanacak olursa; insanla haberleşen makineler anlamına gelmektedir. Mesela evinizde bir ocak var, bu ocağın üzerindeki yemek pişiğinde size haber vermesini istiyorsunuz. İşte IoT, tam olarak budur. İnsanla konuşan veya haberleşen, hatta sizin için özel çözümler üreten elektronik tabanlı sistemlere verilen isimdir. Şimdi herkes şu soruyu merak edecektir. Neden IoT denilmektedir? veya adı neden otomasyon sistemi veya yazılımı değildir? işte bu noktada sizlere akıllı sistem terimini öğretmek istiyoruz. Yani her bir nesnenin internete bağlanması anlamına geliyor, IoT denildiğinde artık aklımıza gelen sistem, kendi kendine karar alan ve bu karaları işleyen, daha sonra da sizlere haber veren tamamen insansız çalışan makinelerdir. Autoroics olarak, çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve yüksek verimli elektronik sistemlerimizle işletmeniz için yeni bir vizyon olmak istiyoruz. Autoronics, akıllı ev otomasyonundan endüstriyel kontrol sistemlerine kadar her alanda Iot sistem hizmetleri sunmaktadır.

PCB Kartı Üretimi ve PCB tasarımı

Makinelere özel uygun fiyatlı, PCB baskı devre, Elektronik kart üretim ve yazılım imkanı sunuyoruz. Bunun yanında otomasyon sistemiyle entegre mobil uygulama ve Iot Teknolojisini geliştiriyoruz.


Android, Ios ve Windows Tabanlı Uygulamalar

Sistemleriniz için sadece Mobil Uygulama Geliştirme hizmeti değil aynı zamanda kompak bir tasarımla elektronik kartı, yazılımı ve otomasyon sistemi hizmeti sunuyoruz.


Elektronik Devreler Her Daim Yanımızda

Yapay Zekayı makinelerde nerede ve nasıl kullanıyoruz?

Yapay zeka , insanlar gibi düşünmek ve olayları taklit etmek için programlanmış makinelerde insan zekasının simülasyonunu ifade eder. Terim, öğrenme ve problem çözme gibi bir insan zihniyle ilişkili özellikler sergileyen herhangi bir makineye de uygulanabilir. Yapay zekanın ideal özelliği, belirli bir hedefe ulaşmak için en iyi şansa sahip eylemleri rasyonalize etme ve alma yeteneğidir. Kısacası makinelerin insanlar gibi düşünmesi veya davranması işlevidir.


Ürettiğiniz Makinelere Özel Elektronik Kartlar ve Ücretsiz Teknik Destek

Geliştirdiğimiz kompakt elektronik sistemler sayesinde düşük güç tüketen, akıllı ve oldukça güvenilir çalışma garantisi sunuyoruz.


Basında Bizi Takip Edebilirsiniz

Antalya’ da gelişmiş sistemlerimizle birlikte yerli ve milli ürün gelişimine katkı sunuyoruz. Antalya ve Akdeniz Bölgesinde geliştirdiğimiz Elektronik, Yazılım, Iot ve Endüstriyel Otomasyon Sistemi hizmetmeleri sayesinde yüzlerce işletmeye ilham kaynağı oluyoruz. Autoronics olarak bir telefon kadar uzaktayız.

Bütçenizi Yormadan En Uygun Modelde Ürünü Geliştiriyor ve Üretiyoruz.

Danışanlarımızın enerjilerini en iyi şekilde yönlendiriyor ve elektronik, yazılım ve otomasyon sistemi üretiminde ticari dünyada yeni bir vizyon kazandırıyoruz.


Antalya Yazılım ve Elektronik Sistemler

IoT, bu günlerde hızlı büyüyen teknolojilerden biri haline geldi. IoT kolay bir şekilde tanımlanacak olursa; insanla haberleşen makineler anlamına gelmektedir. Mesela evinizde bir ocak var, bu ocağın üzerindeki yemek pişiğinde size haber vermesini istiyorsunuz. İşte Iot, tam olarak budur. İnsanla konuşan veya haberleşen, hatta sizin için özel çözümler üreten elektronik tabanlı sistemlere verilen isimdir. Autoroics olarak, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle, entegre güvenlik ve yüksek verimli elektronik çalışabilirlik husunda işletmeniz için yeni bir vizyon olmak istiyoruz. Autoronics, akıllı ev otomasyonundan endüstriyel kontrol sistemlerine kadar her alanda Iot sistem hizmetleri sunmaktadır.

Vizyonumuz, elektronik ve yazılım (IoT) sektöründe kararlı ve güvenilir bir alt yapıyla Autoronics firmasını global bir işletme haline getirmektir. Ayrıca, teknolojik çözümleriyle insanları mutlu etmek ve kazan kazan anlayışıyla firmalar arasında saygın bir noktada olmak öncelikli anlayışımızdır.

Çalışanlarımız yaptığımız iş için kritik öneme sahiptir. Akademi ve endüstrinin her seviyesinden gelen, yeni nesil üretimi ve gelişimini uzmanlarımız yenilikçi fikirlerini sizler için sunuyor.

Yönetim kadromuz, teknolojik sistem kurma ve liderlik etme konusunda geniş deneyime sahip birinci sınıf kilit teknolojiler ve pazar bilgilerini sizler için bir araya getiriyor.

İnsanların daha sağlıklı, daha bilgili, daha yaratıcı yaşadığı bir gelecek için çözümler sunuyoruz. Gelecekte teknolojinin insan potansiyelini geliştirdiği, herkesin rahatlıkla yararlanabileceği yeni zeka ve ilerleme çağına götürdüğü bir dünya görüyoruz. Bu geleceği inşa edebilecek girişimcilerin var olduğunu biliyoruz ve hırslarını çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden, sizler için tamamen yeni nesil elektronik ve yazılımsal çözümler üretiyoruz. Diğer insanlarında da aynı şeyi yapabilmesi için sürekli sınırları zorluyoruz. Gelecek yaklaşıyor.

Tamamen genç, dinamik ve alanında uzman kadrosuyla sistemlerinizin iyileştirlmesinde ve üretim aşamasında yanınızda olmak için buradayız. Hemen arayın tanışalım.