Çalışma Modelimiz

1. Tanışma ve Görüşme

Geliştirmek istediğiniz yazılım veya elektronik projesini bütün yönleriyle anlamak üzere mühendisimiz sizinle 1 veya daha fazla ön görüşme yapar.  Projenin sağlıklı bir şekilde geliştirilmesi için gereken bütün bilgiler birlikte konuşularak karar verildikten sonra ekibimiz kendi içerisinde bir toplantı gerçekleştirir.  Çalışmanın büyüklüğüne bu toplantıdan sonra size hemen dönüş yapılır.

2. Projenin Geliştirilmesi

Çalışmanın büyüklüğüne ve niteliğine bağlı olarak ilk taslak ilk haftanın sonunda ortaya çıkar.  Taslak sonrası karşılıklı onaydan sonra bütün projeler 3 aşama olarak ilerler. Her aşama sonunda aşamanın beklentilerine göre size çalışır demoyla bir sunum yapılır. Bu sunumlar projenin ilerleyişini göstermek açısından oldukça önemlidir. Bu aşamada sizin görüşlerinizi alarak çalışmalarımıza devam ederiz.  Bütün aşamaları biten çalışmanız için son sunum sonrası ve test süreçleri başlatılır. Test süreçlerinde sizden de yardım isteyeceğiz. Cihazımızı veya yazılımımızı bu aşamada birlikte zorlayacağız  problemleri hemen düzelterek ürün sürecine devam edeceğiz.

3. Teknik Destek

Projenin kurulumundan sonra yaşayacağınız her türlü problem için ekibimizden herhangi bir mühendisi çekinmeden arayabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.  Yeni ek özellikler eklemek veya yeni bir sistem geliştirmek buna dahil değildir.