Devre & Kart Yazılımları
Elektronik devrelerin yazılımı, elektronik devre(kart) tasarımı, elektronik kart arge

Pcb Kart Üretimi - Elektronik Kart Üreten Firmayız.

Elektronik Devre Tasarımı Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?

Elektronik kart veya devrelerinizin tasarımını yapıyoruz. İhtiyacınıza uygun pcb kart üretimi yapıyor, test ediyor ve teslim ediyoruz. Siz zahmete girmeyin tüm devrelerinizi tasarlayalım. Antalya Teknokent’ te elektronik devre tasarımı yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir çözümler sunarak otomatize etmek istediğiniz sistemlerinizin kart tasarımını ve yazılımını yapalım.

Autoronics Elektronik Devre tasarımı Yapan Firmalar Arasında Bilinen Bir Yerde!

IoT, bu günlerde özellikle endüstri 4.0 alanında hızlı büyüyen teknolojilerden biri haline geldi. IoT kolay bir şekilde tanımlanacak olursa; insanla haberleşen makineler anlamına gelmektedir. Mesela evinizde bir ocak var, bu ocağın üzerindeki yemek pişiğinde size haber vermesini istiyorsunuz. İşte Iot, tam olarak budur. İnsanla konuşan veya haberleşen, hatta sizin için özel çözümler üreten elektronik tabanlı sistemlere verilen isimdir. Autoroics olarak, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle, entegre güvenlik ve yüksek verimli elektronik çalışabilirlik husunda işletmeniz için yeni bir vizyon olmak istiyoruz. Autoronics, akıllı ev otomasyonundan, gömülü sistem tasarımına, endüstriyel kontrol sistemlerine kadar her alanda Iot sistem hizmetleri sunmaktadır.

Elektronik Kart Tasarımı, Elektronik Kart Üretimi ve Pcb Kart Üretimi Üzerine;

Amacımız, elektronik ve yazılım (nesnelerin interneti iot) sektöründe kararlı ve güvenilir bir alt yapıyla Autoronics firmasını global bir işletme haline getirmektir. Ayrıca, teknolojik çözümleriyle insanları mutlu etmek ve kazan kazan anlayışıyla firmalar arasında saygın bir noktada olmak öncelikli anlayışımızdır. Pcb kart üretimi ve elektronik kart üretimi öncelikli iş alanımız ve büyük firmalara hizmet vermekteyiz. Bunun yanında prototip üretimi yaparak tüm test süreçlerini optimize ediyoruz.

Çalışanlarımız yaptığımız iş için kritik öneme sahiptir. Akademi ve endüstrinin her seviyesinden gelen, yeni nesil üretimi ve gelişimini uzmanlarımız yenilikçi fikirlerini sizler için sunuyor.Yönetim kadromuz, teknolojik sistem kurma ve liderlik etme konusunda geniş deneyime sahip birinci sınıf kilit teknolojiler ve pazar bilgilerini sizler için bir araya getiriyor.

İnsanların daha sağlıklı, daha bilgili, daha yaratıcı yaşadığı bir gelecek için çözümler sunuyoruz. Gelecekte teknolojinin insan potansiyelini geliştirdiği, herkesin rahatlıkla yararlanabileceği yeni zeka ve ilerleme çağına götürdüğü bir dünya görüyoruz. Bu geleceği inşa edebilecek girişimcilerin var olduğunu biliyoruz ve hırslarını çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden, sizler için tamamen yeni nesil elektronik ve yazılımsal çözümler üretiyoruz. Diğer insanlarında da aynı şeyi yapabilmesi için sürekli sınırları zorluyoruz. Gelecek yaklaşıyor.

Bu gönderiyi paylaş
Bloglarımız
HMI Ekran Yazılımı
Nextion ekran yazılımı geliştirme hizmeti