Odoo Destek

Alanında uzman geliştirici ekibiyle Openerp (Odoo) tabanlı yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz. Erp-Crm ve Özel ihtiyaca uygun sistemlerinize yazılım geliştirme desteği veriyoruz.

Daha Fazla
Linux Tabanlı Server
Sunucularınıza Odoo sisteminizi kuruyoruz
Backend (Python)
Odoo platformuna uygun python backend çözümleri
Frontend (Qweb/HTML)
Gelişmiş frontend tasarımı Qweb/HTML/CSS/JS geliştirme
Eğitim
Odoo eğitimi hizmeti veriyoruz. Hem geliştiriyor hem öğretiyoruz.
Erp İhtiyaçlarınızı Odoo ile birleştiriyoruz

Odoo platformunu kullanarak ihtiyacınıza uygun Erp geliştirme hizmeti veriyoruz. Geliştirici ekibimizle size özel çözümler üretiyoruz.

Gelişmiş Alt Yapı

Odoo platformunu kullanarak size özel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Geliştirme ekibimizle sistemlerinizi özelleştiriyoruz.

Daha Fazla
Odoo Entegrasyonu

Tüm programlarınızı Odoo ile entegre ediyoruz. Hızlı ve uzman geliştirici ekibimizle muhasebe programlarını Odoo 'ya bağlayabiliyoruz.

Daha Fazla
Uygun Fiyat, Kaliteli yazılım

Geliştirici ekibimizi saatlik veya proje bazlı kiralayın zaman kaybetmeden hayallerinizi Odoo' ya taşıyın. Tüm süreç boyunca teknik destek alın

Daha Fazla
Biz yaratıcı fikirlerinizi Odoo' ya Taşıyoruz.
Odoo ile yaratıcı çözümler üreten genç bir ekibiz.

Odoo nedir? Odoo ile yazılım geliştirme? Odoo yazılımcı gibi sorulara cevap arıyorsanız Odoo CRM, e-ticaret, faturalama, muhasebe, üretim, depo, proje yönetimi ve envanter yönetimi dahil olmak üzere bir iş yönetimi yazılım araçları paketidir özellikle community versiyonu tamamen açık kaynak kodludur. Community sürümü, GNU LGPLv3 altında lisanslanan bir özgür yazılımdır.

7+
Yıl Tecrübe

Uzun yıllardır Odoo için özel modüller geliştiriyoruz. Müşterilere özel çözümler sunuyoruz.

15+
Memnun Müşteri

Firmalara özel Odoo yazılım geliştirme hizmeti veriyoruz. Özelleştirmenize destek oluyoruz.

Yazılımınızı Odoo kullanarak inşa edin

Gelişmiş bir mimariye sahip olan Odoo platformu son yıllarda endüstriyel tesisler ve işletmeler için uygun fiyatlı erp crm çözümü sunmaktadır. Uygun fiyatlı erp ve crm sistemi arıyorsanız, Odoo tam size göre. Bu noktada biz ekibimizle size Odoo geliştirme ve özelleştirme hizmeti sunuyoruz. 

YARATICILIK & YENİLİK

Özelleştirmenin yanında yenilikleri takip ediyoruz.

YAZILIM STRATEJİSİ

Odoo ile backend ve frontend yazılım desteği sunuyoruz.

YAZILIM MİMARİSİ

Odoo yazılım mimarisine uygun yapıda kod geliştiriyoruz.

TEKNİK DESTEK

Geliştirmenin yanında teknik destek ve Odoo eğitimi veriyoruz.

Yazılımcı Fiyat Tablosu

Saatlik, Haftalık veya Proje Bazında Odoo Yazılım Geliştirme Desteği Sunuyoruz. Aşağıdaki Tablolardan Size Odoo Geliştirme Desteği Sunabiliriz.

Backend (Python)
Toplantı ve Planlama Ücretsiz

2 Backend Yazılımcısı

1 Proje Yöneticisi

1 Eğitim Personeli

Server Kurulumu
Toplantı ve Planlama Ücretsiz

1 Sistem Mühendisi

1 Proje Yöneticisi

1 Eğitim Personeli 

Frontend (QWEB/HTML/JS)
Toplantı ve Planlama Ücretsiz

2 Frontend Yazılımcısı

1 Proje Yöneticisi

1 Eğitim Personeli 

Full Ekip Kiralama Hizmeti
Toplantı ve Planlama Ücretsiz

1 Sistem Mühendisi

1 Proje Yöneticisi

1 Eğitim Personeli 

Odoo Destek Çözümlerimiz

Odoo' nun sınırsız dünyasına merhaba diyoruz. Yüzlerce modül arasından size uygun olanları seçin size özel Odoo yazılım geliştirme hizmeti verelim.

Odoo Muhasebe Modülü, iş verimliliğini artırmak için tasarlanmış Odoo platformunun araçlarından biridir. Modül, muhasebecilerin çalışmalarını otomatikleştirir ve şirketin nakit akışının izlenmesini sağlar.

- Muhasebe Modülü

 Odoo Web Sitesi Modülünde bir web sitesi oluşturmak çok kolay.Odoo Web Sitesi uygulamasına tıklayın, uygulamanız yüklü değilse, Odoo Uygulamalarına gidin ve "Odoo Web Sitesi"ni arayın.​

- Websitesi Modülü

Odoo Üretim Modülü, son kullanıcıların bir ürünün üretim emrini oluşturmasını ve bunları bir üretim hattında farklı aşamalardan geçirmesini ve üretimi tamamlamasını sağlar. Tüm üretim sürecinizi takip edebilirsiniz.

- Üretim Takip Modülü

Odoo Satış için tasarlanmış sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar. Satış faaliyetlerine daha iyi bir bakış için bir Yönetim Paneli sunar.

- Crm Modülü

İşletmenize uygun elektronik kart tasarlıyor ve Iot tabalı .çözümlerinizi Odoo altyapısına uyarlıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz.

- Iot Çözümü

Odoo IK yöneticilerinin işlerini kolaylaştıran bir panel sunar Detaylı bir şekilde personelinizin izin yönetimini yapabilir ve daha fazla IK ihtiyaçlarını karşılarsınız.

- Personel Takip Modülü
Bize Ulaşın

Odoo geliştirme ekibine ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşın genç ve dinamik kadromuzla Odoo yazılım mimarisine uygun çözümler üretelim.

Address

Akdeniz Üni Teknokent

E-mail

info@autoronics.com

Bizi Arayın

+90 535 792 71 54

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

Genel Verimliliği Arttırır

Tam entegre bir ERP sistemi, ticaret işletmelerinin üretkenliğini ve verimliliğini artırabilir. Bireysel departmanların günlük iş operasyonları için harcadıkları zamanı azaltır. Ayrıca, görevlerin manuel olarak izlenmesini en aza indirerek çalışan verimliliğini artırır.

İş Akışında Şeffaflığı Artırır

Entegre ERP sistemi, verileri merkezi hale getirir, böylece görevler ve iş akışları yüksek oranda görselleştirilir. Örneğin, ERP sistemi proje yönetim aracı ile entegre ise, çalışanlar iş arkadaşlarının görevlerini kolaylıkla görebilirler. Bir işletmenin iş akışındaki şeffaflık, daha iyi üretkenlik ve ilişki yönetimi sağlar.

Merkezi Veri

Odoo ERP sistemini kullanan işletmeler, dahili iş akışlarını iyileştirmek için merkezi bir veritabanı oluşturabilir. Merkezileştirilmiş veritabanı, işletmelerin bireysel süreçlere harcanan zamanı azaltmasını sağlar. Tüm departmanlardaki çalışanlar, diğer ekiplere bağlı kalmadan bilgileri kolayca görüntüleyebilir. Örneğin, muhasebe departmanından bir çalışanın, şirket tarafından işlenen güncel bir gelir kaydını almak için her ay satış ekibiyle etkileşime girmesi gerekmez.

Satın Alma Yönetimini Kolaylaştırır

Odoo'nun satın alma yönetimi modülü, ticaret işinin satın alma iş akışını otomatikleştirir. İşletme yöneticilerinin stok seviyelerine göre tedarikçilere otomatik olarak Teklif Talebi (RFQ) göndermesini sağlar. Ticaret işinde Odoo ERP uygulaması, lojistik kurallara, stok seviyelerine, tahmini üretim siparişlerine ve satış siparişlerine bağlı olarak satın alma ve envanter performansını artıracaktır.

İşletme yöneticileri en iyi fiyatları kullanarak verimli satın alma kararları verebilirler. Yöneticiler, Odoo ERP'yi kullanarak, farklı satıcı politikalarına, sözleşme koşullarına ve ürün miktarlarına dayalı olarak hızlı ve doğru satın alma kararları vermek için tedarikçilerin fiyat listelerini ve referanslarını kolayca içe aktarabilir. Ayrıca işletme yöneticileri, tedarikçilerin envanterindeki ürün mevcudiyetini kolayca takip edebilir ve son kullanıcının sipariş durumunu kontrol etmesini sağlayabilir.

Odoo ERP uygulaması, işletme yöneticilerinin basit adımlarla siparişleri analiz etmesine, tahmin etmesine ve verimli bir şekilde planlamasına olanak tanır. İşletmeler, satın alınan miktarlar, fiyatlarda müzakere edilen indirimler ve esnek raporlama teslimat gecikmeleri aracılığıyla tedarikçilerin performansı hakkında doğru istatistikler alabilir. Ek olarak, satın almaları analitik muhasebe ile entegre etmek, işletme yöneticilerinin sözleşmelerin karlılığını analiz etmelerini sağlayacaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimini Kolaylaştırır

Odoo ERP uygulaması, insan kaynakları yönetimi sürecini kolaylaştıracak ve otomatikleştirecektir. İşletme yöneticilerinin, iletişim bilgileri, katılım, maaş ayrıntıları ve performans değerlendirmesi gibi temel çalışan bilgilerini depolamak için sağlam bir veri tabanı tutmasını sağlayacaktır. Odoo'nun insan kaynakları yönetimi modülü, zaman çizelgesi yönetimi, çalışan sözlüğü, gider yönetimi, bordro ve işe alım yönetimi gibi özellikler sunar.

Güçlü Depo Yönetimi

Odoo'nun depo yönetimi modülü, üretkenlik, tutarlılık, verimlilik ve kalite kontrolü sağlayan son sayıda özellikle doludur. Bir ticaret ERP sistemi, dahili ve harici konumları yönetebilir, müşteri